BioGel s bylinným komplexem

BioGelBioGel je účinný gel s bylinným komplexem a směsí přírodních silic, působících na zmírnění únavy těla. Je účinný při odstraňování lokální únavy, bolesti svalů a kloubů. Po aplikaci BioStimulem na postižené místo vyvolá pocit svěžesti a umocní účinky fototerapie. Gel obsahuje mj. kafr.

Použití Biogelu při problémech pohybového aparátu:

Urychluje regeneraci namožených svalů, působí při svalové únavě, pomáhá odstraňovat bolest svalů a kloubů, působí hojivě na celou řadu obtíží úrazového původu – zhmožděniny, hematomy, zabraňuje tvorbě otoků a výronů, používá se při léčbě revmatismu, artrózy, mírní a odstraňuje svalové křeče, napomáhá léčit natažené šlachy, regeneruje nervová zakončení v podkoží.

Další účinky:

Má desinfekční a antibakteriální účinky, zlepšuje krevní oběh – má schopnost prokrvovat pokožku a tkáně, zabraňuje vzniku krevních trombů v podkoží, působí při varixech (křečových žilách) – mírní jejich projevy, působí tlumivě při zánětech žil, působí pozitivně při migrénách – aplikace na oblast spánků a krční páteře, zlepšuje metabolismus (látkovou výměnu), působí proti svědění pokožky, má chladivý účinek, dodává pokožce potřebné minerály, pomáhá při hydrataci pokožky, pomáhá při poruchách lymfatického systému.

Balení obsahuje 250 ml.

 

Cena činí 385 Kč.