Bolesti kloubů a léčení Biostimulem

Bolesti kloubů se obyčejně dostaví při velké námaze, sportu, ve stáří nebo je příčinou genetika a nemoc znepříjemňuje život každý den. Bolesti kloubů postihují nejčastěji lidi nad 60 let, ale nejsou výjimkou ani u mladších – především u sportovců. Sedavý způsob života, obezita, přirozené stárnutí chrupavky, jednorázová fyzická zátěž, špatná životospráva, dědičnost, záněty a zlomeniny jsou hlavními faktory, které revma způsobují.

 

Léčba Biostimulem

Aplikujte Biostimul na bolestivou oblast 2x denně po dobu 10 minut (v kontinuálním režimu). BioGel je vhodným doplňkovým přípravkem, který ošetřovanou oblast po aplikaci osvěží a zároveň uleví od bolesti kloubů.

Biostimul má analgetické, protizánětlivé a biostimulační účinky, a při bolestech kloubů působí rychle a účinně. Po prvních aplikacích uvádí 90% uživatelů, že bolest ustupuje, a že \"..je to už tolik nebolí\". Pro trvalé potlačení bolesti je třeba aplikovat Biostimul 2x denně po dobu několika dnů, dle bolestivosti.

Stejně lze Biostimul využít při bolestech zubů, a to aplikací jednak přes tvář nebo i přímo do dutiny ústní (otevřenou pusou). Tlumící účinek Biostimulu je účinější a rychlejší než je tomu u léků proti bolesti, a je také mnohem šetrnější k Vašemu zdraví!

Při bolestech kloubů je vždy lepší navštívit nejprve lékaře. Až následně volte doplňkové způsoby léčby, např. biolampu Biostimul.