Léčba kojenců a dětí Biostimulem

Biolampy Biostimul jsou vhodné nejen pro dospělé, ale také pro kojence a děti. Biolampy Biostimul se u malých dětí nejčastěji používají při léčbě rýmy, průduškových onemocnění, odřenin nebo například u atopického ekzému. Děti od tří let jsou ve školkách vystaveny mnoha virům, které přinášejí ostatní děti, a tak bývají často nemocné. Svícení biolampou na akupunkturní body působí také jako prevence a posiluje jejich imunitní systém. Na Slovensku běží hned několik projektů v mateřských školách s názvem ZDRAVÁ ŠKOLKA. Na výsledky se můžete podívat sami - Dámský klub STV 1 a TV Bratislava.

Biolampy Biostimul se používají stejným způsobem jako u dospělých. Vhodnou dobou ke svícení je, když spinkají nebo si hrají či papají. Obecně platí, že doba nasvěcování by měla být poloviční než u dospělých, tedy dohromady 5 minut. Rovněž by měl být použit režim s poloviční intenzitou. Není to proto, že by jim to mělo uškodit, ale protože organismus dětí reaguje na světelnou terapii rychleji než u dospělých.

Biostimul BS 303 BeruškaPokud uvažujete o koupi biolampy Biostimul do rodiny, kde jsou menší děti, doporučujeme Vám zvolit tzv. beruškový Biostimul BS 103 nebo BS 303, jehož design potěší každé dítě. Objednat jej můžete telefonicky na čísle 774 765 255, emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo pomocí objednávkového formuláře (do poznámky uveďte "Beruška").

 

 

 

Příklady svícení u kojenců:

Aplikace Biostimulu u dětí


 

 

 

 

 

Podpora imunity, nachlazení, kašel.

Aplikace Biostimulu u dětí


 

 

 

 

 

Zarůstající nehet na palečku.