Biostimul a léčba nemoci koček a psů

Máte doma psa, kočku či jiného domácího mazlíčka? Určitě ho občas trápí nějaké zdravotní problémy, se kterými je spojená také bolest. Nemoci psů a koček jsou pro zvířata stejně jako pro nás nepříjemné a je důležité je léčit, jinak způsobuje stres. Jak u zvířat bolest vzniká? Nejčastěji vzniká podrážděním čidel, která jsou umístěna na kůži, sliznicích vnitřních orgánů, v míše a mozku. Bolest rozlišujeme akutní a chronickou, která trvá ještě několik měsíců po odstranění akutní bolesti.

Tlumení bolesti u našich domácích mazlíčků často zanedbáváme. Velmi často bývá důvodem to, že nemoci koček a psů a s nimi spojená bolest mají omezené projevy bolesti. Když už ale u vašeho zvířete bolest zjistíte, můžete mu pomoci i vy sami, než vyrazíte k veterináři. Biolampa Biostimul účinkuje rychle a nemá nežádoucí vedlejší účinky! Působí na snížení citlivosti nervových buněk, ale také se podílí na zničení chorobného procesu, který působí bolest. Biolampou Biostimu můžete doma léčit nemoci koček, psů i jiných domácích zvířat.

Nemoci koček a psů a jak u nich aplikovat Biostimul?

Aplikace biolampou Biostimul u zvířat je velmi podobné aplikací u lidí. Obecné doporučení je nasvěcovat postižené místo po dobu 10 min ze vzdálenosti 1-2 cm od kůže. Můžete si prohlédnout obrázky nasvěcování u pejska a kočky.

Léčba kočky biolampoou Léčba psa biolampou

Biolampa Biostimul včas a bezpečně léčí nemoci koček a psů a tlumí bolesti s nimi spojené, kterými naši mazlíčci trpí. Aplikujte Biostimul a uleví se jim. Investice do biolampy Biostimul se vám vrátí ve zdraví nejen vašeho domácího mazlíčka, ale také všech členů vaší rodiny.

Objednejte si ji pomocí online formuláře nebo volejte telefonní číslo 774 765 255.