Obchodní podmínky

Prodejce

VENIVICI s.r.o.
Tupolevova 466
199 00 Praha
IČ: 25784684, DIČ: CZ25784684
Zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 162420.
Číslo účtu: 5294769001/5500
www.biolampa-biostimul.cz

Dopravní podmínky

Objednané zboží zasíláme Českou poštou jako obchodní balík. Poštovné je při nákupu biolamp zdarma a doručení trvá do 4 pracovních dní. U ostatního zboží účtujeme poštovné dle ceníku České pošty. Jelikož jeho výše je rozdílná dle tíhy balíku, s výší poštovného je zákazník seznámen před odesláním balíku.

Objednané zboží si zákazník může vyzvednout také osobně v klientském centru výrobce.

Platební podmínky

Zákazníci mohou platit na dobírku, převodem z účtu, hotově nebo platební kartou při osobním převzetí.

Reklamační řád

Objednal-li si zákazník zboží na dobírku, není součástí zásilky daňový doklad (z důvodu nepřevzatých zásilek). Chce-li jej zákazník, musí o něj požádat odesilatele zásilky.

Odesilatelem zásilky může být výrobce, společnost Biotherapy Czech s.r.o., email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Prodejce, společnost VENIVICI s.r.o., email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Reklamace je možné uplatňovat na adrese, která je uvedena na daňovém dokladu.
Nevíte-li si rady, kde reklamaci uplatnit, kontaktujte nás.

Odstoupení od smlouvy

Kupující, který je spotřebitelem, má právo podle § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, bez udání důvodu. Upozorňujeme, že toto právo neslouží jako způsob řešení dodání vadného zboží. Zákazníkovi doporučujeme odeslat odstoupení od kupní smlouvy do konce 14 denní lhůty poštou na adresu uvedenou na daňovém dokladu, případně telefonicky na číslo 774 765 255 nebo elektronickou poštou na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Při vrácení zboží doporučujeme následující postup:

  • Chcete-li vrátit celou zásilku, která je úplná a nepoškozená, můžete tak učinit bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení Vašeho nákupu. Zboží vraťte i s fakturou, která bude stornována.
  • Část zásilky, kterou jste si objednali omylem, lze vrátit taktéž do 14 dnů na adresu odesilatele. Zaplaťte prosím celou fakturovanou částku a peníze za vrácené zboží Vám budou poslány obratem po vyřízení reklamace, nejpozději však do 14 dnů.
  • Část nebo celou zásilku poškozenou dopravou. Všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Doporučujeme vždy si zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.
  • Pokud spotřebitel u dodaného výrobku poruší originální obal, není možné takové zboží dodavateli vrátit - dodavatel z hygienických a bezpečnostních důvodů na zboží s porušeným originálním obalem pohlíží jako na zboží dále nepoužitelné.

Ochrana osobních údajů

Nákup na stránkách www.biolampa-biostimul.cz může být podmíněn poskytnutím některých osobních údajů zákazníka. V takovém případě bude Prodejce s těmito údaji nakládat v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje budou naprosto zabezpečeny proti zneužití. Data budou uchovávána a nebudou sdílena s třetími stranami s výjimkou výrobce, společnosti Biotherapy Czech s.r.o., která je vyřizovatelem objednávek na dobírku či s osobním vyzvednutím. Této společnosti budou údaje poskytnuty za účelem vyřízení objednávky. Poskytnuté osobní údaje prohlašuje Prodejce za důvěrné a budou Prodejcem využity výhradně v rámci zpracování nutného pro uzavření a plnění smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím. Dále zákazník souhlasí, že na jeho e-mailovou adresu může Prodejce nebo Výrobce biolamp Biostimul zaslat informace o novinkách apod. Na písemnou žádost zákazníka budou osobní údaje z databáze vymazány a nebudou nadále zpracovávány. Zákazník má právo požadovat výpis jeho osobních údajů, které o něm Prodejce eviduje.