Zkušenosti uživatelů Biostimulu

Zakoupili jsme si Biolampu-Biostimul BS 3O3 ,jsme velice spokojeni s jejími účinky. Aplikuji si biolampu na kolena, kde mám výrůstky a vaziva mi natíkají. Po první aplikaci se mi ulevilo od bolesti, zmírnil se otok a stav se stále zlepšuje. Dále si nasvěcuji záda v křížové oblasti, kde se účinek biolampy dostavil po třech dnech, též jsem pocítila uvolnění od bolesti. Manžel použil biolampu na hojení oparu, znatelně se zkrátila doba hojení. Jako bývalý řidič z povolání trpívá bolestmi zad, kde po jedné aplikaci bolest znatelně ustupuje. Dcera měla blok u krční páteře a kvůli bolesti nemohla hýbat hlavou ani rukou. Po týdenní kůře biolampou se bolesti zmírnily a mohla se opět hýbat. Biolampu vlastníme zatím jen krátce, ale stačilo to k tomu, abychom se přesvědčili, že biolampa opravdu funguje.


Manželé Dibitanzlovi, Ruda

 


Lampu jsme pořídili především kvůli bolestem v zádech a problémy s lupénkou. Bolesti v zádech ustupují a pozitivní účinek biolampy se začíná projevovat i na lupénce. I celkově se cítíme lépe. Děkujeme.

 

Rodina Malíkova, Žatec

 


Po těžkém úrazu kotníku a následné operaci loni v létě se mi v jednom místě jizvy nehojila rána o průměru 2cm. Už z toho byl po 5 měsících malý bércový vřed. Na popud mé sestry,která vlastní biolampu Biostimul a kde jí používá celá rodina,jsem si jí také objednala.Hned jsem začala s aplikací a po měsíci a půl se mi rána celá uzavřela a pěkně zahojila.

 

Jana Valuchová, Plzeň

 


Biostimul u mě velmi dobře zafungoval mimo jiné i při zánětu prsu u kojení, kdy jako zoufalá maminka jsem velice ocenila rychlost, jakou zánět ustoupil a mohla jsem tak brzy kojit opět bez problémů.

 

Zuzana Špontáková, Lochousice


Endoprotéza kyčle - po roce a půl značné bolesti a snad i zánět - zcela vyléčeno. Zhmožděná ramena po pádu z kola - trochu zlepšuje pohyblivost Lékař nedával naději. Zarůstající nehet u palce nohy - značné zlepšení. Bradavice - zcela zmizela. Celkem velmi dobré výsledky v různých aplikacích podle dodané brožury - největší překvapení: Bradavice na tvářích, které mi vadily při holení, které cca po dvou týdnech zcela zmizely.

 

Ing. Jan Matějka, Česká Třebová


Hybnost paže - zlepšilo se to nepatrně, jelikož to používám jen několik dnů, tak účinnost odpovídající, použila jsem to také v obličeji, kde se mě dělají vřídky a tyto mizejí, což mě velice potěšilo . Koleno mě opět bolí (vyvrknutí) tak, že se mě tam tvoří voda, musím užívat léky, které zabraňují v tvorbě vody, takže momentálně lampa nezabrala ani po týdenním používání. Až doberu léky a voda se nebude tvořit, budu dolečovat koleno lampou a věřím, že to pomůže.

Má sestra použila lampu před 2 roky u kamarádky na koleno, které moc bolelo, a to pomohlo, bolesti ustoupyly. Já měla bolavé zápěstí po zlomenině, bolest u obou ustoupyla, tak jsem hledala, kde lampu objednat, neboť adresa od kamarádky byla již neaktívní. Jsou různé biolampy, ale já chtěla přesně tu samou, se kterou jsem měla tuto osobní skušenost. Jakmile jsem uviděla reklamu v Blesk tel. programu, neváhala jsem si jí hned objednat, tak že jí budem se sestrou používat na naše neduhy. Postupem času budeme zjišťovat na co všechno je účinná a s poznatky se určitě v budoucnu podělím.

 

Drieňová Mária a Csepreghyová Klára, Straky

 


Před 3 roky pád z kola, zhmožděné rameno, lékař aplikoval injekční léčbu - bez výsledku. Po 14 dnech pravidelného svícení 3x denně se projevuje značné zlepšení.

 

Miroslav Macho, Říčany

 


Velmi pozitivní zkušenost mám s použitím na tlakové body na těle. Funguje vpodstatě hned, cítíte okamžitou úlevu a s pravidelným používáním se cítíte o hodně líp. Já jsem ozařovala body na nízký tlak (krční tepny, zápěstí) a na pocity radosti :) bod (na temeni hlavy). Také obličej, celkové vylepšení stavu pokožky, už nebyla tak suchá a viditelně se vyjasnila, jizvičky se zjemnily (hlavně se společným použitím fluidu), aniž bych používala jinou kosmetiku nebo změnila způsob péče. Jinak samozřejmě doporučuji masáže, cvičení a lampu jako jednu část z komplexního balíčku řešení Vašeho problému. Ale opravdu pomáhá, z pěti hvězdiček dávám celkové hodnocení 4 1/2.

 

Silvia Chiristovová, Třebíč

 


Výborně hojí pooperační jizvy,hojení se abnormálně zrychlilo.Maminka si velice chválí úlevu při bolestech způsobených artrozou nohy.

 

Jan Bárta, Nová Huť

 


Měla jsem jít na ozařování patní kosti, kterou jsem odmítla absolvovat, protože jsem si koupila Váš Biostimul. Patní kost mě nebolí a už nekulhám.

 

Romana Vernerová, Ústí nad Labem

 


Po použití biolampy cítíme během půl hodiny ohromnou úlevu od bolesti. Jsme velmi rádi, že jsme si ji zakoupili. Vřele každému mohu jen doporučit.

 

Irena Šedivá, Zeleneč

 


Mám atopický ekzém a je dobré, když zvládnu prevenci a nemusím řešit akutní stav. Některá období jsou pro mě náročnější, je to bohužel i léto a slunečné počasí. Letos jsme si rodinně v červenci koupili biolampu, a tak jsem zkusila její kombinaci (zvolila jsem nasvěcování ložisek a akupresurních bodů - 2x denně )a potravinový dopněk Zelený ječmen. Fungovalo to, děkuji.

 

Martina Pašková, Plzeň

 


U mého 4-letého syna se objevila na prstíku u nony bradavička-po pár dnech aplikace se začala pěkně zatahovat. U mých problémů s křečovými žílami se mi přestalo objevovat již po týdnu napětí a brnění v noze.

 

Renáta Štefaniková, Dětmarovice

 


Velmi dobré zkušenosti s léčením rýmy, doléčení zánětu středního ucha, zánětu šlach na prstu ruky. Můžem všem vřele doporučit.

 

Lubomír Andrlík, Boskovice

 


Mám velmi časté bolesti v oblasti ledvin a bederní páteře. Použila jsem Biostimul 103 na každé straně 10min a výsledek je okamžitý - po nahřání je bolest vždy do rána pryč.

 

Nikol Šmoldasová, Uničov

 


Dobrý den, biolampu Biostimul BS 103 jsem začala používat teprve koncem listopadu minulého roku, používám ji na artrózu krční páteře, skutečně při třítýdenní aplikaci se mi páteř přestala blokovat a trvalá bolest ustoupila. Dcera použila biolampu po vytržení zubu na urychlení hojení a do týdne se to výborně zhojilo. Tuto biolampu jsem začala užívat i při drobných poraněních na kůži a již po jednom užití se mi vše velice rychle začalo hojit.

 

Hana Dudová, Praha

 


Biolampu Biostiámul jsem koupila před Vánoci pro rodiče a celá naše rodina je z něj naprosto nadšená. Tatínek si vyléčil prozatím nevyléčitelný zánět ruky, z čehož máme velikou radost. Já mám dlouhá léta problémy s eksémy. Přes Vánoce jsem používala Biostimul na eksémy a nikdy jsem neměla takové pozitivní výsledky.

 

Anna Vlasáková, Praha

 


Švagr po úrazu kolene (poškození pouzdra, vazu a menisku s následnou artroskopií) ošetřoval 4x denně 10 min ze tří stran po dobu 3 týdnů a je bez bolesti. Plnou hybnost ještě nemá, ale to je otázka rozcvičení. Všechno chce svůj čas. Důležité je, že může nastoupit do práce.

 

Radmila Nemkyová, Brno